Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

Lai būtu labāka transporta kustība, jāsamierinās ar duļķainu ūdeni

SIA Rīgas ūdens brīdina - iespējama paaugstināta dzeramā ūdens duļķainība Pļavniekos un Purvciemā.

Sakarā ar Deglava ielas rekonstrukcijas darbiem kā rezultātā ir nepieciešamība mainīt liela diametra ūdensvada caurules objektā Augusta Deglava ielas rekonstrukcija no Andreja Saharova līdz Lubānas ielai (2. kārta), SIA Rīgas ūdens brīdina, ka paredzama paaugstināta ūdens duļķainība Pļavniekos un Purvciemā no 29.novembra līdz 2.decembrim.

Remontdarbu laikā radīsies ūdens spiediena plūsmu izmaiņas ūdensvadā, kas var radīt ūdens saduļķošanos.

Neesot pamata bažām, ka saduļķotais ūdens varētu būt kaitīgs veselībai un nebūtu lietojams uzturā. Speciālisti iesaka pirms lietošanas šādu ūdeni nostādināt. SIA Rīgas ūdens aicina tuvākajās divās dienās atturēties no veļas mazgāšanas, iepriekš nepārliecinoties par ūdens kvalitāti.

SIA Rīgas ūdens apzinoties, ka remontdarbi augstāk minēto mikrorajonu iedzīvotājus nostāda sarežģītā situācijā. Tomēr esot jāatceras, ka šie darbi tiek veikti lai uzlabotu transporta kustību Rīgā.

 

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris  2

Dienvidkorejā AS Latvijas kuģniecība meitas uzņēmums SIA LSC Shipmanagement (LSCSM) papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunu kuģi Elandra Eagle, informē LSCSM. Jaunais tankeris Elandra Eagle ir paredzēts naftas...

Reklāma