Degvielas tirgotājs SIA Latvija Statoil noslēdzis darījumu par vienas SIA Viada degvielas uzpildes stacijas (DUS) Mīlgrāvī iegādi. Darījuma summa netiek atklāta.

Paredzams, ka darbu Latvija Statoil DUS tīkla ietvaros jaunā stacija sāks šā gada septembra beigās vai oktobra sākumā, DB informēja uzņēmuma komunikācijas konsultante Margrieta Akmens.

Lēmumu pārdot vienu no sev piederošās 21 DUS SIA Viada vadība pieņēmusi ar mērķi palielināt uzņēmuma apgrozāmos līdzekļus sakarā ar degvielas iepirkumu cenu kāpumu, nodokļu palielināšanos un kredīta limitu nodrošināšanu klientiem.

Savukārt Latvija Statoil iegādājās DUS Mīlgrāvī, lai uzlabotu savu preču un servisa pieejamību konkrētajā Rīgas pilsētas daļā. Līdz šim Mīlgrāvja un Vecāķu iedzīvotājiem tuvākā Latvija Statoil DUS atradās Sarkandaugavā.

DUS pārbūvē Latvija Statoil plāno investēt ap 200 tūkst. Ls.

SIA Latvija Statoil, kas pilnībā pieder Norvēģijas uzņēmumam Statoil Fuel & Retail, ir lielākais degvielas mazumtirgotājs Latvijā. Šobrīd SIA Latvija Statoil ir 56 pilna servisa degvielas uzpildes stacijas, 12 franšīzes, no kurām piecas jaunākās tiks atvērtas šī gada rudenī, kā arī sešas automātiskās degvielas uzpildes stacijas.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra