Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Latvija Statoil tīklā darbu sākušas piecas jaunas DUS

Ar Statoil zīmolu uz franšīzes līguma pamata sāk darboties piecas iepriekš SIA Augstceltne piederējušās degvielas uzpildes stacijas (DUS)

Tādejādi ar Statoil zīmolu Latvijā pašreiz strādā jau 74 DUS. Latvija Statoil investīcijas šī projekta ietvaros sasniedz 390 tūkstošus latu, Db.lv informēja Latvija Statoil komunikācijas konsultante Margrieta akmens. Līdzekļi ieguldīti staciju tehniskā un drošības aprīkojuma uzlabošanā atbilstoši Statoil Fuel&Retail standartiem, kā arī veikala un DUS teritorijas pārveidē atbilstoši Statoil zīmola koncepcijai.

Jaunatvērtās DUS atrodas: Saulkrastu novadā pie šosejas Rīga-Tallina virzienā uz Tallinu; Saulkrastu novadā pie šosejas Rīga-Tallina virzienā uz Rīgu; Dreiliņos, Stopiņu novadā; Daugmales pagastā, Ķekavas novadā; Ventspils šoseja 70, Jūrmalā.
Latvija Statoil tīklā pašreiz ir 74 pilna servisa DUS, no kurām 12 ir franšīzes stacijas, kā arī 6 automātiskās degvielas uzpildes stacijas 1-2-3.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma