Viena no lielākā Latvijas ceļu un tiltu būves nozares uzņēmuma a/s Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) valdē notikušas izmaiņas, to pametot līdzšinējam valdes loceklim Aivaram Siliņam, liecina informācija Latvijas Vēstnesī.

Saskaņā ar informāciju uzņēmuma oficiālajā mājas lapā darbu valdē turpina tās loceklis Vilnis Urbanovičs un Guntis Karps. Uzņēmuma valdi vada Vladimirs Kononovs.

Izmaiņas uzņēmuma amatpersonu sastāvā veiktas 25. maijā.

Db.lv jau rakstīja, ka pagājušā gada novembrī Satiksmes ministrija lēma par LAU valdes maiņu, jo iepriekšējās valdes locekļi bija slēguši līgumus, kuriem bija nepieciešama iepriekšēja akcionāra piekrišana. No amata valdē pērnā gada rudenī tika atsaukta Olga Pētersone, Ivars Bārdiņš un Ainars Vilnītis, savukārt darbu turpināja V. Urbanovičs un A. Siliņš, kas līdz tam darbojās uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā.

LAU pilnībā pieder Latvijas valstij. Tas galvenokārt nodarbojas ar valsts autoceļu un ar tiem saistīto inženierbūvju un komunikāciju kompleksiem uzturēšanas darbiem, būvniecību, remontiem, kā arī atsevišķu būvmateriālu ražošanu.

Raidījums Nekā personīga iepriekš ziņoja, ka, satiksmes ministra amatā stājoties Uldim Augulim (ZZS), LAU atcēla tēvzemieša Kaspara Gerharda ieliktos cilvēkus un uzņēmumā nonāca bijusī Ventspils naftas vadītāja O. Pētersone un ZZS ierindas biedrs I. Bārdiņš.

Saskaņā ar lielāko Latvijas uzņēmumu saraksta TOP 500 datiem, LAU bija otrs lielākais ceļu un tiltu būves nozares uzņēmums. 2010. gadā uzņēmums apgrozīja 44,81 milj. Ls, bet nopelnīja 1,21 milj. Ls.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra