Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  aprīlis

  Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Ekonomika

Latvijas Dzelzceļa valdē nomaina atbildīgo par iepirkumiem

Satiksmes ministrija veikusi izmaiņas VAS Latvijas dzelzceļš valdē, nomainot par iepirkumiem atbildīgo valdes locekli Andri Šteinbriku ar Ventspils uzņēmumiem saistīto Armīnu Kronbergu.

Andrim Šteinbrikam līgums jau beidzies šā gada vasarā, tāpēc vairākus mēnešus šī vieta bijusi vakanta, kamēr risinātas sarunas ar amata pretendentiem, Db.lv skaidroja Satiksmes ministrijā. Konkurss neesot rīkots, jo uz valdes locekļa amatiem valsts uzņēmumos tādi nav obligāti jārīko, Satiksmes ministrija izskatījusi uz citiem ministrijas konkursiem pretendējušo personu sarakstu, aprunājusies ar nozares pārstāvjiem un izšķīrusies ar Armīnu Kronbergu. A. Kronbergam ir ilggadēja pieredze tranzītbiznesa un loģistikas nozarē, kā arī ostu darbā, kas ir īpaši svarīgi Latvijas tranzīta koridoru konkurētspējas paaugstināšanā un kravu pārvadājumu nozares attīstībai, tāpēc viņš labi iekļaujoties Latvijas Dzelzceļa valdes komandā.

Satiksmes ministrijas pārstāvji pagaidām nekomentēja, kāpēc A. Šteinbrika kandidatūra jaunam termiņam valdē vairs nav tikusi izskatīta. Armīns Kronbergs pērn kandidēja uz Ventspils pilsētas domes deputāta amatu un līdz šim bija direktors kompānijā SIA Tug Services, kā arī valdes loceklis un direktors kompānijā SIA Amberholdings Liepāja.

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Pirmais zemās grīdas tramvajs ceļā uz Imantu

Pirmais zemās grīdas tramvajs ceļā uz Imantu  3

Pirmais jaunais zemās grīdas tramvajs uz Imantu sāks kursēt maija beigās, pastāstīja pašvaldības SIA Rīgas satiksme pārstāvis Viktors Zaķis. Viņš informēja, ka pirmais tramvajs ir piegādāts, bet, pirms tas sāk kursēt, tas jāsagatavo un...

В Латвии уже можно застраховать жизнь с Ллойд!

Полис страхования жизни крупнейшей страховой корпорации в мире Ллойд теперь доступен и жителям Латвии В Латвии все большую популярность приобретает страхование жизни. Так мы устроены – заботимся о своих родных, членах семей. Любого...

Reklāma