Dienas Bizness

 • 1 trešdiena,
  marts

  Ivars, Ilgvars

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8555

  USD: 1.0533

Ražošana

Latvijas Dzelzceļa valdē nomaina atbildīgo par iepirkumiem

Satiksmes ministrija veikusi izmaiņas VAS Latvijas dzelzceļš valdē, nomainot par iepirkumiem atbildīgo valdes locekli Andri Šteinbriku ar Ventspils uzņēmumiem saistīto Armīnu Kronbergu.

Andrim Šteinbrikam līgums jau beidzies šā gada vasarā, tāpēc vairākus mēnešus šī vieta bijusi vakanta, kamēr risinātas sarunas ar amata pretendentiem, Db.lv skaidroja Satiksmes ministrijā. Konkurss neesot rīkots, jo uz valdes locekļa amatiem valsts uzņēmumos tādi nav obligāti jārīko, Satiksmes ministrija izskatījusi uz citiem ministrijas konkursiem pretendējušo personu sarakstu, aprunājusies ar nozares pārstāvjiem un izšķīrusies ar Armīnu Kronbergu. A. Kronbergam ir ilggadēja pieredze tranzītbiznesa un loģistikas nozarē, kā arī ostu darbā, kas ir īpaši svarīgi Latvijas tranzīta koridoru konkurētspējas paaugstināšanā un kravu pārvadājumu nozares attīstībai, tāpēc viņš labi iekļaujoties Latvijas Dzelzceļa valdes komandā.

Satiksmes ministrijas pārstāvji pagaidām nekomentēja, kāpēc A. Šteinbrika kandidatūra jaunam termiņam valdē vairs nav tikusi izskatīta. Armīns Kronbergs pērn kandidēja uz Ventspils pilsētas domes deputāta amatu un līdz šim bija direktors kompānijā SIA Tug Services, kā arī valdes loceklis un direktors kompānijā SIA Amberholdings Liepāja.

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Pērn zemākais pārvadāto kravu apjoms kopš 2010. gada

2016. gadā, salīdzinot ar 2015. gadu, ar sauszemes un cauruļvadu transportu pārvadāto kravu apjoms ir samazinājies par 8,1 miljonu tonnu jeb 6,6 %. Būtiskākais pārvadāto kravu kritums par 7,8 miljoniem tonnu jeb 14,1 % bija dzelzceļa...

Reklāma