Dienas Bizness

 • 18 trešdiena,
  janvāris

  Antons, Antis, Antonijs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8679

  USD: 1.0684

Ražošana

Latvijas Dzelzceļa valdē nomaina atbildīgo par iepirkumiem

Satiksmes ministrija veikusi izmaiņas VAS Latvijas dzelzceļš valdē, nomainot par iepirkumiem atbildīgo valdes locekli Andri Šteinbriku ar Ventspils uzņēmumiem saistīto Armīnu Kronbergu.

Andrim Šteinbrikam līgums jau beidzies šā gada vasarā, tāpēc vairākus mēnešus šī vieta bijusi vakanta, kamēr risinātas sarunas ar amata pretendentiem, Db.lv skaidroja Satiksmes ministrijā. Konkurss neesot rīkots, jo uz valdes locekļa amatiem valsts uzņēmumos tādi nav obligāti jārīko, Satiksmes ministrija izskatījusi uz citiem ministrijas konkursiem pretendējušo personu sarakstu, aprunājusies ar nozares pārstāvjiem un izšķīrusies ar Armīnu Kronbergu. A. Kronbergam ir ilggadēja pieredze tranzītbiznesa un loģistikas nozarē, kā arī ostu darbā, kas ir īpaši svarīgi Latvijas tranzīta koridoru konkurētspējas paaugstināšanā un kravu pārvadājumu nozares attīstībai, tāpēc viņš labi iekļaujoties Latvijas Dzelzceļa valdes komandā.

Saistītie raksti

Satiksmes ministrijas pārstāvji pagaidām nekomentēja, kāpēc A. Šteinbrika kandidatūra jaunam termiņam valdē vairs nav tikusi izskatīta. Armīns Kronbergs pērn kandidēja uz Ventspils pilsētas domes deputāta amatu un līdz šim bija direktors kompānijā SIA Tug Services, kā arī valdes loceklis un direktors kompānijā SIA Amberholdings Liepāja.

Komentāri

Reklāma