Dienas Bizness

 • 8 ceturtdiena,
  decembris

  Gunārs, Vladimirs, Gunis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8510

  USD: 1.0730

Ražošana

Latvijas dzelzceļš izmantos 30,6 miljonus eiro modernizācijas projektiem

Danske Banka piešķīrusi 30,6 miljonu eiro (ap 21,5 milj. Ls) kredītlīniju Latvijas dzelzceļam, kas to plāno izmantot apgrozāmo līdzekļu palielināšanai dzelzceļa infrastruktūras modernizācijas projektu realizēšanas gaitā.

«Mēs raugāmies nākotnē ar piesardzīgu optimismu, gan plānojot pārvadāto pasažieru un kravu apjomus, gan veidojot investīciju politiku – ieguldām tikai tajos projektos, par kuriem esam pārliecināti, ka ieguldītais ar uzviju atmaksāsies. Plānojam sekmīgi strādāt arī nākamajos gados, tāpēc mums nepieciešami papildu resursi attīstībai,» skaidro Latvijas dzelzceļa prezidents Uģis Magonis.
 
Danske Bankas vadītājs Raivis Kakānis skaidro, ka Latvijas dzelzceļš ir viens no Latvijas uzņēmumiem, kas aktīvi izmanto Eiropas Savienības fondu līdzekļus savas konkurētspējas paaugstināšanai un sniegto pakalpojumu apjomu palielināšanai. Pateicoties šīm investīcijām, ieguvēja būs gan Latvijas valsts, papildus gūtu ieņēmumu veidā, gan citas tranzīta nozares kompānijas – ostas un loģistikas uzņēmumi. Turklāt infrastruktūras uzlabošana pozitīvi ietekmēs arī pārvadājumu drošību.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Norwegian Air domā par bāzi Rīgā

Norwegian Air domā par bāzi Rīgā  10

Aviokompānija nākamgad varētu izvietot Latvijā Boeing 737-800, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness. «Mēs plānojam nākamajā gadā izveidot apkalpes bāzi Rīgā, bet patlaban mums nav nekādas papildu informācijas par...

Reklāma