Dienas Bizness

 • 26 svētdiena,
  februāris

  Evelīna, Aurēlija, Mētra

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8450

  USD: 1.0609

Ražošana

Latvijas Gaisa satiksme modernizē iekārtas lidostā Rīga

VAS Latvijas Gaisa satiksme (LGS) plāno ieguldīt vairāk nekā miljons dolāru iekārtu modernizācijā starptautiskajā lidostā Rīga.

Iepirkumā par ANOF Plus - ANOF sistēmas modernizācijas projekta īstenošanu sarunu procedūras rezultātā uzvarējusi ASV, Monterejā, reģistrētā kapitālsabiedrība FREQUENTIS California Inc., kas apņēmusies projektu īstenot par vairāk nekā vienu miljonu ASV dolāru (1 094 750,00). Minētā ASV kapitālsabiedrība bijusi vienīgais pretendents, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.

Savukārt konkursā par kanālu blīvēšanas iekārtas iegādi un uzstādīšanu ar G703, E&M un RS232 interfeisiem uzvarējusi Latvijas SIA DAN Communications, kas kā vienīgā pretendente piedāvājusi līgumcenu 6994 Ls. Plānota arī telefona centrāles modernizācija, ko par 26 294,36 Ls veiks SIA Lattelecom, kas šādas tiesības ieguvusi sarunu procedūrā. LGS izsludinājusi vēl vairākus iepirkumus, tostarp par Goda zīmju izgatavošanu un LGS 20 gadu jubilejai veltītu raidījumu, kurā ar piedāvāto līgumcenu 19,9 tūkstoši latu uzvarējusi SIA Mediju nams. VAS Latvijas Gaisa satiksme komentāru par iecerēto modernizāciju divu dienu laikā DB neizdevās iegūt.

Saistītie raksti

Komentāri

Reklāma