Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

Latvijas kuģniecība norobežojas no grieķiem un Drošības policijas pārbaudēm  3

A/s Latvijas kuģniecība neesot informācijas par jebkādu tiesībsargājošo institūciju ieinteresētību darījumos ar Grieķijā reģistrētu firmu Atholl Greece Ltd, liecina Latvijas kuģniecības izplatītais paziņojums.

Db jau ziņoja, ka par AS Latvijas kuģniecība darījumiem, kuri pēc minoritārā investora Atholl Greeсe domām vedot uz kompānijas maksātnespēju, esot ieinteresējusies Drošības policija. Taču Latvijas kuģniecības pārstāvji informē, ka līdz par šodienai Atholl Greeсe neesot atbildējis aicinājumam sazināties ar uzņēmumu un konstruktīvi apspriest to šķietami interesējošās tēmas. A/s Latvijas kuģniecība Atholl Greeсe izplatīto informāciju dēvē par uzņēmuma reputācijas nomelnošanu.

Latvijas kuģniecības pārstāvji norāda, ka, ņemot vērā, ka Atholl Grecee Ltd. darbības ir jāskata ciešā kontekstā ar a/s Latvijas kuģniecība veiksmīgajiem centieniem atšķetināt kuģu frakta krāpšanas shēmas, kas daudzu gadu garumā noteiktai cilvēku grupai ļāvušas piesavināties 30 – 40 miljonus ASV dolāru, a/s Latvijas kuģniecība apsveiktu jebkuru tiesībsargu interesi par Atholl Greece Ltd., šīs juridiskās personas izcelsmi, patiesajiem nodomiem un pārstāvjiem.

Tikmēr paši Atholl Greeсe paziņojuši, ka gatavo prasības tiesai lai vērstos pret Latvijas kuģniecību.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma