Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Latvijas Kuģniecības šefs situāciju uzņēmumā vērtē kā ļoti labu  1

«Mums ir finanšu rezerve un stabila naudas plūsma. Tāpat mēs esam ļoti apmierināti ar personāla kvalitāti.»

To intervijā Bizness&Baltija Latvijas Kuģniecības (LK) valdes priekšsēdētājs Pols Tomass saka situācijā, kad kompānijas parādi veido 50% no aktīviem un koncerna zaudējumi pagājušajā gadā sasnieguši 123,92 miljonus ASV dolāru, pieaugot par 37,3% pret 2009.gadu.

Saistītie raksti

LK izvēlējusies darbības modeli, kas paredz par kompānijai piederošiem kuģiem slēgt frakta līgumus uz salīdzinoši ilgu laiku - līdz diviem gadiem.

LK pirms mēneša pārdevusi divus jaunbūvējamos naftas gāzvedējkuģus kuģniecībai Navigator Gas katru par 52 miljoniem ASV dolāru. Par šo naudu tiks finansēti divi jaunie tankkuģi, ko LK nopirks no Korejas jau tuvāko divu mēnešu laikā.

LK lēmums pārdot gāzvedējkuģu jaunbūves esot saistīts ar vēlmi koncentrēties darbībai tankkuģu tirgū. LK koncerna komerciālajā vadībā esošajā flotē ietilpst 21 tankkuģis. Jau drīzumā LK floti papildinās divi jauni tankkuģi.

«LK mērķis šajos saspringtajos ekonomiskajos apstākļos ir rīkoties piesardzīgi, tajā pašā laikā paplašinot floti ar moderniem kuģiem,» iepriekš skaidroja P. Tomass.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma