Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Latvijas loģistikas uzņēmums SRR atver filiāli Diseldorfā

Sauszemes transporta palīgdarbību a/s SRR atvērusi filiāli Vācijas pilsētā Diseldorfā, informē uzņēmuma pārstāvji.

Paredzēts, ka a/s SRR filiāle Diseldorfā sniegs loģistikas pakalpojumus, piemēram, nodrošinās klientiem 20/40 pēdu konteinerus, veiks multimodālus pārvadājumus un muitas procedūru noformēšanu un kombinētu kravu piegādi Latvijas, Krievijas, Kazahstānas un citu valstu virzienā.

Saistītie raksti

«Līdz šim brīdim visa koordinēšana, kā arī loģistikas pakalpojumu pārdošana Rietumeiropas eksporta/importa kravām tika realizēta caur SRR galveno biroju Rīgā,» norāda Eduards Slobins, a/s SRR valdes priekšsēdētājs. Viņš skaidro, ka filiāles atvēršana bija nepieciešama ņemot vērā kravu plūsmas apjomu palielinājumu no Vācijas Kazahstānas un NVS valstu virzienā.

Diseldorfa izvēlēta, jo tā atrodas pie Vācijas attīstītās industriālās zonas - Dīsburgas pilsētas rajonā.

SRR konteineru depo atrodas Dīsburgā, Roterdamā, Rīgā.

Uzņēmuma apgrozījums pērn veidoja 15,17 milj. Ls, bet peļņa – 313 tūkst. Ls. 2012. gadā SRR vidēji nodarbināja 37 strādājošos, un kompānijas valdē darbojas tās priekšsēdētājs, Vācijas valstspiederīgais Eduards Slobins, kā arī divi padomes locekļi – Latvijas pilsone Darja Slobina un Sergejs Karpovs.

Vērtējot pēc 2011. gada apgrozījuma, kas veidoja 20 milj. Ls, Latvijas lielāko uzņēmumu sarakstā TOP 500 kompānija ierindojās 213. vietā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma