Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Foto: LETA

Latvijas pasta valdē dabosies Arnis Gulbis

Latvijas pasta valdes locekļa amatā iecelts Arnis Gullbis, tādējādi patlaban uzņēmuma valde strādā četru amatpersonu sastāvā, liecina Lursoft dati.

Valdes priekšsēdētāja amatu ieņem Arnis Salnājs, bet valdes locekļu pienākumus pilda Arnis Gulbis, Egons Strazdiņš un Aigars Vītols.

A. Gulbja profesionālā darbība galvenokārt saistīta ar finanšu sfēras uzņēmumiem, gan ieņemot amatus to vadībā, gan plānojot finanšu resursu piesaisti un kontrolējot izlietojumu, teikts uzņēmuma mājaslapā. Pirms darba va/s Latvijas Pasts A. Gulbis ieņēma SIA Hipolīzings valdes locekļa amatu, iepriekš strādājis par a/s Parex banka filiāles kreditēšanas nodaļas vadītāju un privātpersonu un mazo/vidējo uzņēmumu kreditēšanas un līzinga daļas vadītāja vietnieku. Viņš bijis arī a/s Sampo līzings izpilddirektors un valdes loceklis. A. Gulbis eguvis maģistra grādu ekonomikā.

Latvijas pastam pērn pieaudzis gan uzņēmuma apgrozījums, gan peļņa. 2012. gadā pasts apgrozīja 37,9 milj. Ls, gūstot 3,4 milj. Ls peļņu. 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  10

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma