Šā gada pirmajos deviņos mēnešos Latvijas Pasta neto apgrozījums sasniedzis 27,5 milj. Ls, bet peļņa pēc nodokļu nomaksas – 1,33 milj. Ls.

Tādā pašā laika posmā pagājušajā gadā Latvijas pasta apgrozījums bija līdzīgs – 26,4 milj. latu, tomēr posmu uzņēmums noslēdza ar 0,4 milj. Ls zaudējumiem.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Māris Kleinbergs norāda, ka Latvijas Pasts ir pilnībā gatavs darbībai brīva tirgus apstākļos no 2013. gada janvāra.

Uzņēmuma vadība veiksmīgos finanšu rādītājus šā gada deviņos mēnešos skaidro ar veiktajām reformām uzņēmumā, ko īstenoja 2012. gada janvārī ieceltā valde.

Kā svarīgākās pārmaiņas uzņēmumā tiek minēta administratīvo izmaksu samazināšana, novēršot funkciju dublēšanos un apvienojot struktūrvienības, neizmantoto īpašumu atsavināšanas aktivizēšana, jaunu pakalpojumu ieviešana un esošo uzlabošana, un darbība jaunu klientu piesaistē un zaudēto klientu atgūšanā.

2011. gadā Latvijas Pasts strādāja ar nepilnu 0,7 miljonu latu peļņu, bet uzņēmuma neto apgrozījums sasniedza 36,7 miljonus latu. Pirms tam pēdējo reizi Latvijas Pasts ar peļņu strādāja tikai 2004. gadā.

Latvijas teritorijā uzņēmuma ir vairāk nekā 600 pasta nodaļas. Latvijas Pastā strādā vairāk nekā 4300 darbinieku.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra