Dienas Bizness

 • 11 svētdiena,
  decembris

  Voldemārs, Valdemārs, Valdis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Latvijas Pasts ir pārliecināts, ka klientus uzņēmuma darbs apmierina  5

Klienti ar Latvijas Pasta (LP) darbību kopumā ir apmierināti, jo lielākā daļa jeb 85% respondentu atzīst, ka, izmantojot pasta pakalpojumus, viņi nav sastapušies ar problēmsituācijām.

Ar klientu apmierinājuma pētījuma rezultātiem iepazīstināja LP sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Viņa paskaidroja, ka šāds pētījums tiek veikts regulāri un ir nozīmīgs, jo rosina pilnveidot un attīstīt LP produktu un pakalpojumu grozu, kā arī paaugstināt klientu apkalpošanas līmeni.

Saistītie raksti

Pētījumā noskaidrots, ka vairāk nekā trešdaļa aptaujāto respondentu LP apmeklē reizi mēnesī un labprātāk izvēlas pasta nodaļu, kas ir vistuvāk klienta dzīvesvietai. Biežāk izmantotie pasta pakalpojumi ir rēķinu apmaksa, preses abonēšana un pasta sūtījumu nosūtīšana vai saņemšana.

Tajā arī noskaidrots, ka visstraujāk pieaugusi Eksprespasta pakalpojumu atpazīstamība, ko apliecina tas, ka ar pakalpojumu apmierināti ir vairāk kā 60% respondentu.

Klientu apmierinātības pētījumu veica Data Serviss laika posmā no 20.aprīļa līdz 30.aprīlim, kopumā tika aptaujāti 992 respondenti.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma