Dienas Bizness

 • 26 pirmdiena,
  septembris

  Gundars, Kurts, Knuts

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Latvijas Pasts lauzis līgumu ar Mono  1

Latvijas Pasts (LP) ir lauzis līgumu ar holdingkompāniju Mono, jo no savas puses ir izpildījis visus līguma nosacījumus, Db informēja LP sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

«Sadarbības līgums paredzēja LP pienākumu divu mēnešu laikā pēc sadarbības līguma izbeigšanas dienas atpirkt Mono piederošās LP nodaļu tīkls akcijas par to nominālvērtību. LP veica pārskaitījumu 24 tūkst. Ls uz Mono kontu bankā, līdz ar to izpildot visus sadarbības līguma nosacījumus,» skaidroja A.Tērauda.

Saistītie raksti

Db.lv jau rakstīja, ka holdinga viceprezidents Biomins Kajems izteicies, ka pēc līguma laušanas ar Mono par pasta bankas projektu daudzmiljonu zaudējumus cietīs gan LP, gan valsts.

Paužot vilšanos par Ministru kabineta lēmumu lauzt līgumu ar Mono, viņš LP jauno biznesa plānu nosaucis par absolūti utopisku, jo tas pieņemts «pretēji ekonomiskiem aprēķiniem un veselajam saprātam». Zaudējumi valstij radīšoties, kompensējot visus Mono izdevumus, kas saistīti ar projektu. Tāpat B.Kajems uzskata, ka Latvija iegūs triecienu pa savu reputāciju starptautiskā līmenī.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma