Dienas Bizness

 • 20 ceturtdiena,
  oktobris

  Leonīds, Leonīda

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

Latvijas Pasts pirms Ziemassvētkiem par stundu pagarinās darba laiku lielākajās pilsētās

Latvijas Pasts par vienu stundu pagarinās darba laiku Rīgas un citu lielāko pilsētu centrālajās pasta nodaļās. Decembrī minētās pasta nodaļas darba dienās strādās par vienu stundu ilgāk, informē uzņēmuma pārtstāvji.

Latvijas pasta pārstāvji skaidro, ka decembris ir noslogotākais laiks pasta nodaļās, un jau citus gadus novērots, ka šajā laikā palielinās klientu plūsma.

Darba laika izmaiņas neattiecas uz tām pasta nodaļām, kas atrodas tirdzniecības centros un iestādēs, kas noteikušas savu darbalaiku, kuram atbilstoši turpinās strādāt arī pasta nodaļas.

Precīzu visu Latvijas Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu darba laiku, sākot no 1. decembra, var aplūkot uzņēmuma mājaslapā pasts.lv.

Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Pērn uzņēmums apgrozīja vairāk nekā  37,99 miljonus latu, bet tā peļņa veidoja 3,41 miljonus latu.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma