Dienas Bizness

 • 19 ceturtdiena,
  janvāris

  Andulis, Alnis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8656

  USD: 1.0668

Ražošana

Latvijas Pasts presi tomēr piegādās arī sestdienās

Lai arī vēl pagājušajā nedēļā Latvijas Pasts (LP) paziņoja, ka sākot no nākamā gada, uzņēmums pāriet uz piecu darba dienu pasta piegādi, tomēr LP arī 2011.gadā turpinās sešu dienu pasta piegādi.

Šāda vienošanās panākta ceturtdien, tiekoties satiksmes ministram Uldim Augulim, Latvijas Preses izdevēju asociācijas valdes priekšsēdētājam Ivaram Zariņam un viņa vietniekam Guntaram Līcim, Lauku Avīze padomes priekšsēdētājam Viesturam Serdānam, kā arī LP valdes priekšsēdētājam un Satiksmes ministrijas (SM) atbildīgajām amatpersonām.

Saistītie raksti

Plānots, ka LP pasta piegādi piecās darba dienās varētu uzsākt no 2012. gada, DB atzīmē SM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Eida.

Tādējādi, lai turpinātu sešu dienu piegādes, LP būs jāmeklē risinājumi, tai skaitā iespējas optimizēt iekšējos resursus.

DB jau rakstīja, ka 29.oktobra preses konferencē LP valdes priekšsēdētājs Aivars Veiss paziņoja par uzņēmuma lēmumu pāriet uz piecu dienu pasta sūtījumu piegādi.

LP aprēķinājis, ka šādi uzņēmums gadā varētu ietaupīt no 500 līdz 800 tūkst. Ls. Par ietaupījumu LP bija paredzējis atjaunot pasta darbinieku veselības apdrošināšanu.

«Ministru kabineta apstiprinātais biznesa plāns 2010–2014.gadam, pamatojoties uz kuru Latvijas Pasts šobrīd strādā, kā arī Latvijas Pasts esošā finanšu situācija neparedz termiņa pagarināšanu līdz 2012.gadam pārejai uz piecu dienu piegādi. Latvijas Pasts nav paredzējis, bet meklēs papildu optimizācijas iespējas, lai 2011.gadā nodrošinātu sešu darba dienu preses piegādes,» DB norāda A. Veiss.

Vienlaikus viņš atzīmē, ka šāda veida termiņa pagarinājums par vienu gadu prasa veikt izmaiņas biznesa plānā, rada neparedzētas izmaksas un nepieciešamību pēc papildu finansējuma, par kurām LP ir informējis savu akcionāru.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma