Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Latvijas un Igaunijas ostas atpaliek kravu apgrozījuma ziņā

Kamēr Tallinā un mūsu valsts ostās kopumā šī gada pirmajos divos mēnešos salīdzinājumā ar pērnā gada attiecīgajiem rādītājiem vērojams nepatīkams kritums, Lietuvas ostā – līdzīgi kā atsevišķi Liepājai – apkalpoto kravu apjomi saglabā izaugsmi, liecina ostu pārvalžu un Satiksmes ministrijas apkopotie dati, trešdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Klaipēdā pieagums bijis 7,5% apmērā, sasniedzot 6,49 milj. t, taču izaugsmes tempi samazinājušies, jo janvārī pieaugums bija 10,9%. Ģenerālkravu segmentā piedzīvots kāpums par 15,1% līdz 2,06 milj. t, arī beramkravu jomā novērota izaugsme par 4,4% līdz 1,89 milj. t, bet lejamkravu grupā tomēr kravu apjomu samazinājums par 3,8% līdz 2,54 milj. t. Kaimiņvalsts ostas labie rādītāji tai ļāvuši apsteigt Rīgu (6,15 milj. t) un izvirzīties pirmajā vietā Baltijas valstu ostu starpā.

Saistītie raksti

Visu rakstu Klaipēda izvirzās vadībā lasiet 16. marta laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma