Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Latvijas un Lietuvas pierobežas reģioni saņems 12 miljonus eiro

Latvijas un Lietuvas pierobežas teritorijā būs iespēja īstenot 31 jaunu sadarbības projektu, kuru 12 miljonu eiro (apt. 8,5 milj. latu) apmērā līdzfinansēs Latvijas–Lietuvas programma no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).

Projektu īstenošanā iesaistīsies 89 iestādes no Latvijas un 57 no Lietuvas. Projekti veicinās uzņēmējdarbības, darba tirgus, pētniecības un tehnoloģiju attīstību, pierobežas reģionu pieejamību, piemēram, uzlabojot ostu infrastruktūru. Citas projektu aktivitātes ir vērstas uz sabiedrisko pakalpojumu un dabas resursu kopīgas pārvaldīšanas uzlabošanu.

Kopējais Programmā pieejamais ERAF līdzfinansējums projektiem ir aptuveni 60 miljoni eiro. 2008. un 2009. gada laikā dažādu projektu īstenošanai tika novirzīti aptuveni 34 miljoni eiro. Atlikušie 14 miljoni eiro būs pieejami projektu iesniedzējiem ceturtā projektu konkursa laikā, kuru plānots izsludināt šā gada novembrī.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām  6

Visas Krievijas kravas, kas pašlaik tiek pārkrautas Baltijas valstu ostās, līdz 2020.gadam ir jāpārorientē uz Krievijas ostām, raksta Interfax. Tāds uzdevums apspriests sanāksmē, kuru otrdien organizēja Krievijas prezidenta...

Reklāma