Dienas Bizness

 • 11 svētdiena,
  decembris

  Voldemārs, Valdemārs, Valdis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Latvijas un Lietuvas pierobežas reģioni saņems 12 miljonus eiro

Latvijas un Lietuvas pierobežas teritorijā būs iespēja īstenot 31 jaunu sadarbības projektu, kuru 12 miljonu eiro (apt. 8,5 milj. latu) apmērā līdzfinansēs Latvijas–Lietuvas programma no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).

Projektu īstenošanā iesaistīsies 89 iestādes no Latvijas un 57 no Lietuvas. Projekti veicinās uzņēmējdarbības, darba tirgus, pētniecības un tehnoloģiju attīstību, pierobežas reģionu pieejamību, piemēram, uzlabojot ostu infrastruktūru. Citas projektu aktivitātes ir vērstas uz sabiedrisko pakalpojumu un dabas resursu kopīgas pārvaldīšanas uzlabošanu.

Kopējais Programmā pieejamais ERAF līdzfinansējums projektiem ir aptuveni 60 miljoni eiro. 2008. un 2009. gada laikā dažādu projektu īstenošanai tika novirzīti aptuveni 34 miljoni eiro. Atlikušie 14 miljoni eiro būs pieejami projektu iesniedzējiem ceturtā projektu konkursa laikā, kuru plānots izsludināt šā gada novembrī.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma