Latvijas loģistikas uzņēmuma Panway Logistics stratēģijas prezentācija un jaunieviestais loģistikas risinājums tika atzīts par labāko un ieguva apbalvojumu «Labākā inovācija loģistikā» ikgadējā loģistikas konferencē ChemoLogic 2011/2012 Maskavā. Līdz ar to uzņēmumam paveras iespēja rīkot nākamā gada loģistikas uzņēmumu tikšanos Rīgā.

Tituls «Labākā inovācija loģistikā» tika iegūts martā, savukārt jūnijā konferences rīkotāji ieradās Rīgā, lai pasniegtu apbalvojumu. Līdz ar diploma piešķiršanu Latvijas uzņēmumam tikšanās laikā tika apspriesta iespēja rīkot nākamo starptautisko loģistikas konferenci ChemoLogic 2012/2013 Rīgā, Latvijā.

«Mums prieks, ka salīdzinoši nelielā valstī kā Latvija tiek radītas veiksmīgas biznesa inovācijas. Līdz ar to vairāki konferences dalībnieki atbalstīja ideju rīkot nākamo pasākumu Rīgā,» norāda konferences organizatori.

Konferencē Maskavā uzstājās inovācijas projekta autors Nikita Kellermans no mārketinga kompānijas Republic Performance, sniedzot lasījumu «Loģistika – ierocis konkurences cīņā». Izmantojot Latvijas kompānijas Panway Logistics piemēru, N. Kellermans skaidroja, kā šāds loģistikas modelis paaugstina uzņēmuma konkurētspēju, vienlaikus ļaujot tam kļūt par tirgus līderi.

«Nelieliem uzņēmumiem, kuru Latvijas gadījumā ir vairums, ir savas priekšrocības cīņā ar lielākiem konkurentiem. Tā uz klientu orientēta Latvijas loģistikas kompānija pierādīja, ka var ne tikai piegādāt kravu no punkta A uz punktu B, bet ar blakus pakalpojumiem spēj palielināt ražotāja konkurētspēju un palīdzēt viņam pārdot,» skaidroja inovācijas risinājuma autors N. Kellermans.

Konferences ChemoLogic 2011/2012 rīkotāji norādīja, ka konkurences cīņas saasināšanos loģistikas nozarē pastiprina gan tirgus attīstība, gan Krievijas iestāšanās Pasaules Tirdzniecības organizācijā. «Šajā situācijā uzņēmumi cenšas izmantot visus pieejamos resursus – arī ārpakalpojumu sniedzējus, lai būtu pievilcīgāki pircēja acīs,» norāda ChemoLogic 2011/2012 organizatore Līna Filipova.

Viņa pauž, ka Latvijas uzņēmums konferencē tika ievērots, jo tā projekts rāda, ka loģistika var kļūt par veidu, kā ražotājam piesaistīt vairāk klientu.

Konferencē ChemoLogic 2011/2012 Maskavā piedalījās to uzņēmumu vadītāji un sadarbības partneri no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas un citām valstīm, kas darbojas loģistikas pakalpojumu sniegšanas un ķīmijas rūpniecības jomā. Konferences laikā tika prezentēti jauni risinājumi loģistikā, apspriesti aktuālie nozares jautājumi, kā arī likumdošanas aspekti.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra