Nav izprotama Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic politika attiecībā uz lidojumiem virzienā Rīga-Dublina-Rīga, savu nostāju pauž Latvijas vēstniecībai Īrijā.

Apzinoties lielo Latvijas valstspiederīgo skaitu Īrijā un iespējas attīstīt divpusējo ekonomisko sadarbību, aviokompānijai ir jābūt ieinteresētai nodrošināt regulārus lidojumus starp Latviju un Īriju ceļotājiem pieejamos laikos, tiekoties ar airBaltic reģionālās tirdzniecības pārstāvi Agitu Kurzemi, norādīja Latvijas vēstnieks Īrijā Pēteris Elferts.

Sarunās P.Elferts izteica pateicību, ka ar 1.jūniju airBaltic ir atjaunojusi reisu uz Dublinu, taču tajā pat laikā izteica arī bažas par atkārtotu lidojumu pārtraukšanu ar šī gada septembri.

P.Elferts norādīja, ka sadarbība ar airBaltic vēstniecībai būtu īpaši nozīmīga, risinot konsulārās palīdzības un repatriācijas gadījumus, ar kuriem vēstniecība saskaras ikdienā. Savukārt airBaltic pārstāve apliecināja, ka ar vēstniecības viedokli tiks iepazīstināta uzņēmuma vadība, lai izvērtētu iespējas nodrošināt reisus visa gada garumā.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra