Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Latvijas vēstnieks Īrijā: airBaltic jābūt ieinteresētai nodrošināt lidojumus pieejamos laikos

Nav izprotama Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic politika attiecībā uz lidojumiem virzienā Rīga-Dublina-Rīga, savu nostāju pauž Latvijas vēstniecībai Īrijā.

Apzinoties lielo Latvijas valstspiederīgo skaitu Īrijā un iespējas attīstīt divpusējo ekonomisko sadarbību, aviokompānijai ir jābūt ieinteresētai nodrošināt regulārus lidojumus starp Latviju un Īriju ceļotājiem pieejamos laikos, tiekoties ar airBaltic reģionālās tirdzniecības pārstāvi Agitu Kurzemi, norādīja Latvijas vēstnieks Īrijā Pēteris Elferts.

Saistītie raksti

Sarunās P.Elferts izteica pateicību, ka ar 1.jūniju airBaltic ir atjaunojusi reisu uz Dublinu, taču tajā pat laikā izteica arī bažas par atkārtotu lidojumu pārtraukšanu ar šī gada septembri.

P.Elferts norādīja, ka sadarbība ar airBaltic vēstniecībai būtu īpaši nozīmīga, risinot konsulārās palīdzības un repatriācijas gadījumus, ar kuriem vēstniecība saskaras ikdienā. Savukārt airBaltic pārstāve apliecināja, ka ar vēstniecības viedokli tiks iepazīstināta uzņēmuma vadība, lai izvērtētu iespējas nodrošināt reisus visa gada garumā.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma