Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

LEC noslēdz līgumu par Austrumu maģistrāles ceļa posma tehniskā projekta izstrādi

Būvkompānija LEC (Latvijas Energoceltnieks) noslēgusi līgumu ar vācu kompāniju Basler&Hofmann par Austrumu maģistrāles ceļu inženiertīklu projektēšanu posmā no Ieriķu līdz Vietalvas ielai, informē LEC.

Projektējot Austrumu maģistrāles posmu no Ieriķu līdz Vietalvas ielai, galvenais uzsvars tiks likts uz satiksmes dalībnieku drošību un piemērotu apgaismojumu. Līdz šim ierastajā praksē pilsētas ceļu satiksmes regulēšanā krustojumos tika izmantoti luksofori, taču, lai atvieglotu transporta plūsmu un paaugstinātu satiksmes dalībnieku drošību, divās vietās projektā tiks paredzēti gājēju tuneļi.

Līgums paredz Austrumu maģistrāles posma no Ieriķu ielas līdz Vietalvas ielai inženiertīklu tehniskā projekta izstrādi. Tehniskais projekts ietver ārējo elektroapgādi, ārējos vājstrāvas tīklus, ielas apgaismojumu, luksoforu un ceļu zīmju konstrukcijas, kā arī luksoforu risinājumus un ar to saistīto programmatūru.

Projektēšanas ceļa posma garums ir aptuveni 2.5 km. Tehnisko projektu paredzēts izstrādāt līdz 2009. gada februārim.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām  6

Visas Krievijas kravas, kas pašlaik tiek pārkrautas Baltijas valstu ostās, līdz 2020.gadam ir jāpārorientē uz Krievijas ostām, raksta Interfax. Tāds uzdevums apspriests sanāksmē, kuru otrdien organizēja Krievijas prezidenta...

Reklāma