Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Edmunds Brencis, Dienas Mediji

Ledus sastrēgumi Lielupē apdraud dzelzceļa tiltu  3

Lielie ledus sastrēgumi, kas izveidojušies starp Jelgavu un Kalnciemu kavē ūdens atteci Lielupē un tāpēc ūdens zem dzelzceļa tilta Jelgavā šonakt pacēlies jau vairāk kā  par 4,25 metriem, DB informē Latvijas dzelzceļš.

Uzņēmums piebilst, ka siltā laika izraisītās ledus kušanas dēļ ūdens līmenis cēlies arī Daugavā un Aiviekstē, tomēr tur esošās dzelzceļa tiltu konstrukcijas nav tik ļoti appludinātas.

Saistītie raksti

Savukārt Jelgavas tiltu apdraud arī netālu augšup pa straumi stāvošie ledus sanesumi. Ūdens līmenim turpinot celties un sākoties ledus kustībai, tilts varētu tikt bojāts.

Šobrīd situācija tiek kontrolēta un pie vairākiem tiltiem, tostarp, Jelgavā norīkota diennakts apsardze. Pagaidām tiltam nekas nedraud, taču, ūdens līmenim ceļoties, situācija var pasliktināties, brīdina Latvijas dzelzceļš tehniskā direktora vietnieks ceļu saimniecības jautājumos Stepans Venediktovs.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma