Jautājums par a/s Pasažieru vilciens (PV) valdes sastāvu ir iekļauts uzņēmuma akcionāra sapulces darba kārtībā 7. maijā.

«Plašāku informāciju par to varēsim sniegt pēc sapulces,» tā Satiksmes ministrijas (SM) vārdā DB informēja SM sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Svikliņa par iespējamām izmaiņām PV vadībā. Šobrīd PV valdes sastāvā darbojas valdes priekšsēdētājs Nils Freivalds, kā arī valdes locekļi Mārtiņš Jirgens, Edmunds Kancēvičs un Jānis Pētersons. Kā potenciālais Freivalda aizstājējs kuluāros tiek minēts ATD valdes loceklis, bijušais PV vadītājs Andulis Židkovs, kurš šādu piedāvājumu nav saņēmis.

Tikmēr skaidrības par vilcienu vai autobusu reisu slēgšanu joprojām nav. «Uz gada beigām iztrūkums autobusiem varētu būt astoņi milj. Ls, apmēram tāda pati summa arī PV,» norāda Latvijas pasažieru pārvadājumu asociācijas prezidents Pēteris Salkazanovs. Šādu potenciālā iztrūkuma apjomu apstiprina arī N. Freivalds. Kā galējo risinājumu šajā situācijā A. Židkovs neizslēdz reisu slēgšanu. Tomēr iesaistītās puses par iespējamiem risinājumiem pirms konkrētu lēmumu pieņemšanas runāt nevēlas.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra