Dienas Bizness

 • 28 otrdiena,
  marts

  Gunta, Ginta, Gunda

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8640

  USD: 1.0889

Ekonomika

Lepno džipu zādzības turpinās  4

Divu mēnešu laikā Rīgā un Rīgas rajonā nozagti jau desmit BMW X5 markas automobiļi – piecus no tiem policijai izdevies atrast un atdot īpašniekiem, taču par to, vai ir aizturēti arī zagļi, likumsargi klusē, šodien, 29.februārī, ziņo laikraksts Neatkarīgā Rīta Avīze.

Pēdējā BMW X5 zādzība notikusi trešdien no pulksten 22 līdz ceturtdienas pulksten 5.15, kad pagaidām neidentificētas personas no kāda nama pagalma Rīgas ielā nozaga 2005. gada izlaiduma automašīnu, kas bija aprīkota ar signalizāciju un apdrošināta.

Divas automašīnas nozagtas 13. februāra naktī – Rīgas rajona Spuņciemā no kādas privātmājas pagalma aizbraukts 2002. gada izlaiduma auto, savukārt no kādas mājas pagalma Mārupē nozagts 2006. gada izlaiduma BMW.

"Zagtās mašīnas joprojām tiek vestas uz Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu, Kazahstānu. Pāri robežai tās tiek pārvestas, izmantojot dokumentus no citām mašīnām, arī tādām, kuras patiesībā ir sasistas avārijās," Neatkarīgajai sacījis Rīgas Galvenās policijas pārvaldes Automašīnu zādzību apkarošanas nodaļas priekšnieks Andris Stūrainis.

Db.lv jau vēstīja, ka 2007.gada laikā Latvijā tika nozagtas 56 apvidus automašīnas. Visvairāk tika zagti BMW X5 markas auto (22). Otrajā vietā ierindojās Porsche Cayenne – nozagti 8 auto. Trešā zagtākā apvidus automašīna ir Audi Q7 (4).

Saistītie raksti

Reklāma