Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Lidojumi kavējas pārdesmit minūtes  1

Neskatoties uz to, ka snigšana un putenis turpinās jau otro dienu, lidojumi lidostā Rīga kavējoties vien pārdesmit minūtes, DB norādīja lidostas pārstāvis Mārtiņš Langrāts.

Savu galveno pienākumu nodrošināt, lai lidmašīnas varētu pacelties un nolaisties, lidosta esot izpildījusi.

Viņš pastāstīja, ka skrejceļi pīķa stundā un pie intensīvās snigšanas tikuši tīrīti pat ik pēc 40 minūtēm, dažas lidmašīnas uz šo brīdi atradušās gaidīšanas režīmā, bet pēc skrejceļu notīrīšanas varējušas uzsākt lidojumu. Kopumā skatoties, lidojumi kavējoties no piecām līdz pārdesmit minūtēm, taču atsevišķos gadījumos lidojumi kavējušies vairāk nekā stundu.

M.Langrāts gan norāda, ka lidojumi tiek nodrošināti, taču kavējumi saistīti arī ar to, ka citur Eiropā laika apstākļi esot līdzīgi un tas izraisot ķēdes reakciju.

Lidostas pārstāvis arī piebilda, ka dažas aviokompānijas izvēlas nolaisties citās lidostās, kaut gan lidosta Rīga visu laiku esot gatava uzņemt lidmašīnas. Iemseslus, kāpēc aviokompānijas izvēlējās nolaisties citur M.Langrāts nosaukt nevarēja, jo tas esot jājautā pašām aviokompānijām.
 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma