Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Lidojumi kavējas pārdesmit minūtes  1

Neskatoties uz to, ka snigšana un putenis turpinās jau otro dienu, lidojumi lidostā Rīga kavējoties vien pārdesmit minūtes, DB norādīja lidostas pārstāvis Mārtiņš Langrāts.

Savu galveno pienākumu nodrošināt, lai lidmašīnas varētu pacelties un nolaisties, lidosta esot izpildījusi.

Saistītie raksti

Viņš pastāstīja, ka skrejceļi pīķa stundā un pie intensīvās snigšanas tikuši tīrīti pat ik pēc 40 minūtēm, dažas lidmašīnas uz šo brīdi atradušās gaidīšanas režīmā, bet pēc skrejceļu notīrīšanas varējušas uzsākt lidojumu. Kopumā skatoties, lidojumi kavējoties no piecām līdz pārdesmit minūtēm, taču atsevišķos gadījumos lidojumi kavējušies vairāk nekā stundu.

M.Langrāts gan norāda, ka lidojumi tiek nodrošināti, taču kavējumi saistīti arī ar to, ka citur Eiropā laika apstākļi esot līdzīgi un tas izraisot ķēdes reakciju.

Lidostas pārstāvis arī piebilda, ka dažas aviokompānijas izvēlas nolaisties citās lidostās, kaut gan lidosta Rīga visu laiku esot gatava uzņemt lidmašīnas. Iemseslus, kāpēc aviokompānijas izvēlējās nolaisties citur M.Langrāts nosaukt nevarēja, jo tas esot jājautā pašām aviokompānijām.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma