Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Lidojumi kavējas pārdesmit minūtes  1

Neskatoties uz to, ka snigšana un putenis turpinās jau otro dienu, lidojumi lidostā Rīga kavējoties vien pārdesmit minūtes, DB norādīja lidostas pārstāvis Mārtiņš Langrāts.

Savu galveno pienākumu nodrošināt, lai lidmašīnas varētu pacelties un nolaisties, lidosta esot izpildījusi.

Saistītie raksti

Viņš pastāstīja, ka skrejceļi pīķa stundā un pie intensīvās snigšanas tikuši tīrīti pat ik pēc 40 minūtēm, dažas lidmašīnas uz šo brīdi atradušās gaidīšanas režīmā, bet pēc skrejceļu notīrīšanas varējušas uzsākt lidojumu. Kopumā skatoties, lidojumi kavējoties no piecām līdz pārdesmit minūtēm, taču atsevišķos gadījumos lidojumi kavējušies vairāk nekā stundu.

M.Langrāts gan norāda, ka lidojumi tiek nodrošināti, taču kavējumi saistīti arī ar to, ka citur Eiropā laika apstākļi esot līdzīgi un tas izraisot ķēdes reakciju.

Lidostas pārstāvis arī piebilda, ka dažas aviokompānijas izvēlas nolaisties citās lidostās, kaut gan lidosta Rīga visu laiku esot gatava uzņemt lidmašīnas. Iemseslus, kāpēc aviokompānijas izvēlējās nolaisties citur M.Langrāts nosaukt nevarēja, jo tas esot jājautā pašām aviokompānijām.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    5

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma