Dienas Bizness

 • 8 ceturtdiena,
  decembris

  Gunārs, Vladimirs, Gunis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8510

  USD: 1.0730

Ražošana

Lidojumiem atsākoties, reisi būtiski kavējas

Lai gan lielākā daļa Eiropas valstu paziņojušas par lidojumu atļaušanu, ir būtiski reisu aizkavējumi, tā intervijā LNT raidījumam 900 sekundes sacīja Civilās aviācijas aģentūras (CAA) vadītājs Māris Gorodcovs.

Viņš piebilda, ka reisu atcelšana ir pēkšņa un negaidīta, un galvenais informācijas avots šobrīd ir aviopārvadātāji un lidostu informāciju dienesti.

Guardian vēsta, ka lidostas brīdinājušas pasažierus, ka jaunais lidojumu režīms, kuru ieviesusi CAA varētu izraisīt lidojumu kavēšanos vairāku dienu garumā, jo lidmašīnām būs nepieciešams veikt pārbaudes pirms un pēc lidojumiem, lai noteiktu vai Īslandes vulkāna izvirduma pelni nav radījuši kādus bojājumus lidaparātiem.

Eiropas lidostu pārstāvji arī pauduši viedokli, ka varētu būt nepieciešamas vairākas nedēļas, kamēr visi ceļotāji, kas Īslandes vulkāna pelnu mākoņa iespaidā «iesprūduši» kaut kur Eiropā, nokļūs mājās.

Associated Press vēsta, ka pasažieriem ar biļetēm pašreizējiem reisiem tiek dota priekšroka. Tiem pasažieriem, kuri jau dienām gaidījuši savu lidojumu tiekot ieteikts iegādāties jaunu biļeti, vai arī gaidīt iespēju izmantot veco, kas varētu nozīmēt vairāku dienu vai pat nedēļu ilgi gaidīšanu līdz atbrīvosies kāda vieta lidmašīnā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas...

Reklāma