Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Lidojumiem atsākoties, reisi būtiski kavējas

Lai gan lielākā daļa Eiropas valstu paziņojušas par lidojumu atļaušanu, ir būtiski reisu aizkavējumi, tā intervijā LNT raidījumam 900 sekundes sacīja Civilās aviācijas aģentūras (CAA) vadītājs Māris Gorodcovs.

Viņš piebilda, ka reisu atcelšana ir pēkšņa un negaidīta, un galvenais informācijas avots šobrīd ir aviopārvadātāji un lidostu informāciju dienesti.

Guardian vēsta, ka lidostas brīdinājušas pasažierus, ka jaunais lidojumu režīms, kuru ieviesusi CAA varētu izraisīt lidojumu kavēšanos vairāku dienu garumā, jo lidmašīnām būs nepieciešams veikt pārbaudes pirms un pēc lidojumiem, lai noteiktu vai Īslandes vulkāna izvirduma pelni nav radījuši kādus bojājumus lidaparātiem.

Eiropas lidostu pārstāvji arī pauduši viedokli, ka varētu būt nepieciešamas vairākas nedēļas, kamēr visi ceļotāji, kas Īslandes vulkāna pelnu mākoņa iespaidā «iesprūduši» kaut kur Eiropā, nokļūs mājās.

Associated Press vēsta, ka pasažieriem ar biļetēm pašreizējiem reisiem tiek dota priekšroka. Tiem pasažieriem, kuri jau dienām gaidījuši savu lidojumu tiekot ieteikts iegādāties jaunu biļeti, vai arī gaidīt iespēju izmantot veco, kas varētu nozīmēt vairāku dienu vai pat nedēļu ilgi gaidīšanu līdz atbrīvosies kāda vieta lidmašīnā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma