Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Lidostā apkalpoto pasažieru skaits pārsniedzis pagājušā gada kopskaitu

Gada pirmajos desmit mēnešos Rīgas lidostu ir izmantojuši 2 664 556 pasažieri, tādējādi pasažieru skaits oktobrī ir pārsniedzis pagājušā gada pasažieru kopskaitu, informēja VAS Starptautiskā lidosta Rīga Komunikāciju departamenta direktors Mārtiņš Langrāts.

Šā gada oktobrī par 31% pasažieru vairāk nekā pagājušā gada oktobrī izmantojuši lidostu Rīga. Oktobrī lidostu izmantoja vairāk nekā 296 tūkstoši pasažieru.

Salīdzinājumā ar pagājušā gada pirmajiem desmit mēnešiem, lidostu izmantojuši par 27,1% pasažieru vairāk. Apkalpoto pasažieru skaits pirmajos desmit mēnešos oktobrī pārsniedza pagājušā gada apkalpoto pasažieru kopskaitu, kas bija 2 495 020 pasažieri.

Salīdzinot ar septembri, kad lidostu Rīga izmantoja 305 559 pasažieri, oktobrī apkalpoto pasažieru skaits ir nedaudz samazinājies - līdz 296 654 apkalpotiem pasažieriem. Tomēr, ņemot vērā aktīvās tūrisma sezonas beigas, tas joprojām esot vērtējams kā augsts.

Prognozējams, ka gada beigās pirmo reizi lidostas vēsturē lidosta Rīga apkalpos trīs miljono pasažieri. 
  


 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma