Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

Lidostā izsludina ārkārtas situāciju  6

Šodien lidostā Rīga izsludināts ārkārtas situācijas signāls gatavība, kas bijis saistīts ar problēmām, kas radās, nolaižoties Air Baltic lidmašīnai.

Šobrīd trauksmes signāls gatavība ir atcelts, Db.lv pastāstīja VAS Starptautiskā lidosta Rīga sabiedrisko attiecību vadītāja Santa Auguste. Ārkārtas situācijām esot divu veidu pakāpes - gatavība un trauksme - šajā gadījumā izludinātais gatavības signāls tiek izsludināts gadījumos, kas nav tik bīstami kā trauksmes gadījumos.

Air Baltic lidmašīnai nolaižoties, tai radušās problēmas ar aizplākšņu sistēmu.

A/S Air Baltic Corporation Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags, Db.lv informēja, ka airBaltic reisa Diseldorfa – Rīga BT232 lidmašīnas nosēšanās aizkavējās par 40 minūtēm, jo sākotnēji lidmašīnas aizplākšņi  (ierīces, kas palielina spārnu laukumu un lidmašīnas spārnu pretestību) tika izlaisti daļēji. Tika veiktas nepieciešamās darbības, lai aizplākšņus izlaistu pilnībā, un lidmašīna veica nosēšanos parastajā kārtībā.

Lidmašīnā atradās 85 pasažieri un 5 apkalpes locekļi. Aviosabiedrība Air Baltic atvainojusies visiem pasažieriem par sagādātajām neērtībām.

Lidostas mājas lapā redzams, situācijas dēļ kavējas vairākas lidmašīnas. Savukārt Dienas Bizness darbinieks Db.lv pastāstīja, ka šodien lidojot no Amsterdamas uz Rīgu, viņš ir nonācis Tallinas lidostā, kur lidmašīna veikusi papildus degvielas uzpildi un tikai pēc kāda laika dosies uz Rīgu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma