Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Lidosta Rīga 90 procentus peļņas iemaksās valsts budžetā

Trešdien, 4.jūnijā, akcionāru sapulcē uzklausīts Valsts akciju sabiedrības Starptautiskā lidosta Rīga ziņojums par 2013. gada pārskata rezultātiem, kā arī lemts par veicamajām iemaksām valsts budžetā par valsts kapitāla izmantošanu, informēja Satiksmes ministrijas pārstāvis Aivis Freidenfelds.

Akcionāru sapulce apstiprināja lidostas 2013.gada pārskatu. Vienlaikus pieņemts lēmums veikt iemaksas valsts budžetā par valsts kapitāla izmantošanu, atbilstoši valdības 2009.gada 15.decembra noteikumiem Nr.1471 Kārtība, kādā tiek noteikta un ieskaitīta valsts budžetā izmaksājamā peļņas daļa par valsts kapitāla izmantošanu. Noteikumi paredz, ka valsts kapitālsabiedrība veic atskaitījumu 90% apmērā no gūtās peļņas.

Lidostas pērn gūtā peļņa veido 422 642 latus, tādējādi valsts budžetā kā dividenžu maksājums tiks ieskaitīti 541 229 eiro.

2013.gadā lidosta apkalpoja 67,4 tūkstošus gaisa kuģu, 4,8 miljonus pasažieru un 53,5 tūkstošus tonnu kravu.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma