Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Lidosta Rīga apkalpo par 9 % vairāk pasažieru nekā pērn  1

Šā gada deviņos mēnešos starptautiskā lidosta Rīga apkalpojusi 3. 066 miljonus pasažieru, kas ir par 9.3 % vairāk nekā 2008. gada trijos ceturkšņos.

Septembrī starptautiskajā lidostā Rīga apkalpoti 386.8 tūkstoši pasažieru, kas ir par 6.6 % vairāk nekā pērn septembrī. Pagājušajā mēnesī lidosta apkalpoja 5.4 tūkstoši lidmašīnu, kas ir par 2.3 % vairāk nekā pērn septembrī.

Septembrī par 29.9 %, salīdzinot ar 2008.gada septembri, ir palielinājies starptautiskajā lidostā Rīga apkalpoto kravu apjoms, sasniedzot 825 tonnas. 2009. gada trīs ceturkšņos apkalpotas 6480 tonnas dažādu kravu, kas ir par 18 % vairāk nekā pērn, ziņo VAS Starptautiskā lidosta Rīga preses sekretārs Mārtiņš Langrāts.

1. septembrī lidsabiedrība airBaltic atklāja jaunu maršrutu no lidostas Rīga uz Krievijas pilsētu Pleskavu. 17. septembrī airBaltic uzsāka lidojumus uz Franfurti Vācijā un Varšavu Polijā. Tagad no starptautiskās lidostas Rīga uz Varšavu iespējams doties ar divu lidsabiedrību – Polijas LOT un airBaltic reisiem. Savukārt uz Frankfurti iespējams doties ar Lufthansa un airBaltic reisiem.

Šobrīd no starptautiskās lidostas Rīga iespējams doties uz 70 tiešajiem galamērķiem.

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma