Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Lidosta Rīga decembrī strādājusi bez būtiskiem traucējumiem

Lidostā Rīga gaisa satiksme laika apstākļu ietekmē decembrī būtiski nav traucēta. Daudzviet Eiropā sniegputeņu dēļ tika atcelta daļa vai pat visi lidojumi.

Laika posmā no 10. līdz 26.decembrim lidostā Rīga atcelts tikai 21 reiss jeb 0,6% no kopējā reisu skaita uz tādiem galamērķiem. To vidū uz  Helsinkiem, Tallinu, Viļņu un Dublinu.

Savukārt periodā no 27.decembra līdz 2.janvārim vietējo laika apstākļu dēļ lidostā atcelts tikai viens reiss, DB informēja lidostas pārstāve Sarmīte Bunka-Brilijonka.

«Mēs strādājam tā, lai nenāktos pieņemt radikālu lēmumu par skrejceļa slēgšanu,» uzsver lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.

Jāatgādina, ka, piemēram, Frankfurtes starptautiskajā lidostā 19.decembrī tika atcelti ap 500 ielidojošie un izlidojošie reisi. Arī Lielbritānijas nacionālajai lidsabiedrībai British Airways 18.decembrī nācās atcelt visus lidojumus no Hītrovas un Getvikas lidostām.
 

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma