Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Lidosta Rīga iegādāsies divas sprāgstvielu atklāšanas sistēmas  3

Valsts a/s Starptautiskā lidosta Rīga iegādāsies divas jaunas drošības kontrolei nepieciešamas EDS iekārtas, liecina noslēgtā iepirkumu konkursa rezultāti.

Divu jaunu sprāgstvielu atklāšanas sistēmu – EDS – iekārtu piegādi, uzstādīšanu un integrēšanu esošajā bagāžas transportēšanas konveijerā Logan Teleflex, kā arī darbinieku apmācīšanu veiks personu apvienība SIA Saint-Tech un Gate Technologies Ltd. 

Minētās personu apvienības piedāvājums no diviem pretendentu piedāvājumiem tika atzīts par saimnieciski visizdevīgāko. Paredzēts, ka Starptautiskā lidosta Rīga un personu apvienība SIA Saint-Tech un Gate Technologies Ltd. slēgtā līgumcena būs 1,23 milj. eiro. 

Konkursā tika noteikts, ka kandidātam jābūt vismaz divu gadu pieredzei 2. standarta EDS iekārtu piegādē un uzstādīšanā citās Eiropas Savienības (ES) lidostās, un pēdējo piecu gadu laikā pretendentam bijis jāveic vismaz piecas EDS piegādes.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma