Šā gada 14. aprīlī ir panākts izlīgums starp VAS Starptautiskā lidosta Rīga un AS Air Baltic Corporation. Izlīguma rezultātā panākts abām pusēm pieņemams risinājums.

Izlīgums paredz, ka airBaltic samaksā parādu un līgumsodu – kopā 7 152 755 latu apmērā – saskaņā ar abu pušu apstiprinātu grafiku.

Ar šo izlīgumu ir atrisināts jau vairāk nekā gadu ilgušais strīds VAS Starptautiskā lidosta Rīga prasības lietā pret AS airBaltic Corporation, Db.lv paziņoja VAS Starptautiskā lidosta Rīga preses sekretāra Sarmīte Bunka-Brilijonka.

DB jau rakstīja, ka starp airBaltic un Lidostu Rīga ilgstoši valdīja nesaskaņas – airBaltic apgalvoja, ka lidosta piemēro nevienlīdzīgas atlaides, atbalstot īru zemo cenu kompāniju Ryanair, savukārt lidosta Rīga sūdzējās, ka airBaltic nemaksā par lidostas sniegtajiem pakalpojumiem. Strīda laikā abu pušu prasību un pretprasību summa turpināja augt. Pašlaik izlīgums panākts tikai par lidostas prasību pret airBaltic un puses sīkāk nekomentē, kā plānots atrisināt situāciju ar airBaltic prasību pret lidostu Rīga.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra