Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Lidosta Rīga mainīs stratēģiju reklāmdevēju piesaistē

Starptautiskā lidosta Rīga sākot no nākamā gada 1. janvāra slēgs līgumu ar ārēju pakalpojumu sniedzēju, kas Rīgas lidostā pārvaldīs reklāmas segmentu. Līgumu paredzēts noslēgt uz desmit gadiem, vēsta The Moodie Report.

Pašlaik lidosta pati tiek galā ar reklāmas vadīšanu, un tā ir pirmā reize kopš lidosta vēlas piesaistīt ārējus partnerus, vēsta medijs.

«Mēs mainām mūsu stratēģiju reklāmas pakalpojumu jomā. Uzskatām, ka piesaistīta starptautiska kompānija, kas nodarbojas ar reklāmas biznesu, nesīs lidostai daudz vairāk ieņēmumu. Mēs ticam, ka starptautiskajai kompānijai būs know-how prasmes un financiālās iespējas piesaistīt vairāk klientu un investēt, lai lidostā attītītu jaunas, mūsdienīgas reklāmas vietas,» stāsta Artūrs Saveļjevs, lidostas Komerciālā departamenta direktors.

Uzņēmumi var iesniegt savus pieteikumus lidostai līdz 23. septembrim.

Pērn uzņēmums TAV Airports Holding ar lidostu slēdza līgumu uz desmit gadiem, kas paredz komerciālo pakalpojumu vadīšanu lidostā. Pašlaik TAV investē divus miljonus eiro termināļa attīstībā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma