Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Foto: LETA

Lidosta Rīga sasniedz apkalpoto pasažieru rekordu  4

Starptautiskā lidosta Rīga pagājušajā nedēļas nogalē sasniegusi jaunu dienā apkalpoto pasažieru rekordu, proti, 17.jūnijā tika apkalpoti 20,25 tūkst. ceļotāju.

Tas ir par ceturtdaļu vairāk nekā pērn šajā pašā dienā, kad tika apkalpoti 16,1 tūkst. pasažieru, DB informēja lidostas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sarmīte Bunka-Brilijonka.

Saistītie raksti

Ceļotāji minētajā dienā visbiežāk izvēlējušies tādus galamērķus kā Londona,Helsinki, Maskava, Frankfurte un Stokholma. Šogad starptautiskā lidosta Rīga plāno apkalpot 4,9 milj. pasažieru.

Šā gada maijā lidosta apkalpoja 478,42 tūkst. pasažieru, kas ir par gandrīz 17% vairāk nekā pērn šajā pašā laika periodā. Maijā pieaudzis arī apkalpoto gaisa kuģu apjoms un kravu apgrozījums, attiecīgi par 9% un gandrīz 12%, salīdzot ar šo pašu posmu pagājušajā gadā.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma