Šī gada desmit mēnešos, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu pērn, starptautiskajā lidostā Rīga kopumā apkalpoti par 10% vairāk pasažieru, par 8% vairāk gaisa kuģu un par 3% vairāk kravu.

Šogad starptautiskā lidosta Rīga apkalpojusi 4,4 miljonus ceļotāju, kas ir 60% no kopējā Baltijas valstu galvaspilsētu starptautiskajā lidostās apkalpoto pasažieru skaita. Tallinā šajā laikā apkalpoti 1,6 miljoni, bet Viļņā 1,4 miljoni pasažieru.

No kopumā lidostā Rīga apkalpotajiem 4,4 miljoniem pasažieru, 1,6 miljoni bija transfēra/tranzīta pasažieri. Populārākie transfēra/tranzīta pasažieru galamērķi bijuši – Viļņa, Tallina, Helsinki, Maskava un Barselona.
   
Šogad starptautiskās lidostas Rīga pasažieri visvairāk ceļo uz un no Vācijas (506 tūkst.), Lielbritānijas (492 tūkst.) un Somijas (416 tūkst.) ceļotāji. Visvairāk pasažieru saviem lidojumiem izvēlējušies aviokompānijas airBaltic, Ryanair un WizzAir.

«Ziemas sezonā lidostas galamērķu skaitu papildina divi jauni – uz Līdsu Lielbritānijā un Eindhovenu Nīderlandē, tādējādi no Rīgas iespējams doties jau uz 88 dažādām vietām,» norāda starptautiskās lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra