Dienas Bizness

 • 26 pirmdiena,
  septembris

  Gundars, Kurts, Knuts

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Lidosta Rīga šogad plāno vismaz 1.5 miljonus latu peļņu  1

Šogad VAS Starptautiskā lidosta Rīga plāno apkalpot vairāk nekā 4 miljonus pasažieru, sasniedzot 25 miljonus latu lielu apgrozījumu, un gūt 1.5 līdz 2 miljonu latu lielu peļņu.

Apkalpoto pasažieru skaita pieauguma tendence šī gada pirmajos piecos mēnešos pierāda, ka šogad lidosta Rīga apkalpos vairāk nekā 4 miljonus pasažieru. Pie šāda attīstības tempa lidostas Rīga apgrozījums pārsniegs 25 miljonus latu un ļaus sasniegt plānoto peļņas rādītāju 1.5 līdz 2 miljonu latu apmērā.
Pasažieru skaita pieaugums ir noticis, pateicoties strauji pieaugošajai tranzīta pasažieru plūsmai. Ja 2008.gadā apkalpoto tranzīta pasažieru īpatsvars veidoja aptuveni 14 %, tad šobrīd tas sasniedz jau 30 % no kopējā apkalpoto pasažieru skaita.
«Lidostas attīstības rādītāji ļauj prognozēt, ka starptautiskās lidostas Rīga ietekme uz Latvijas IKP šogad pārsniegs 2 procentus. Tas ir ļoti svarīgs rādītājs ekonomikas sastinguma laikā. Esmu pārliecināts, ka lidostas sekmīga attīstība atdzīvinās un stimulēs arī citas Latvijas tautsaimniecības nozares,» uzsver lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma