Dienas Bizness

 • 7 trešdiena,
  decembris

  Antonija, Anta, Dzirkstīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8421

  USD: 1.0734

Ražošana

Lidosta Rīga vairs nedos 80% atlaidi airBaltic un Ryanair  14

Lidostas Rīga padome nolēmusi atteikties no esošās lidostas apjoma atlaižu tarifu sistēmas, kas nodrošināja 80% atlaides aviokompānijām airBaltic un Ryanair.


(Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB) (Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB) Padome ierosinājusi valdībai ieviest visām lidsabiedrībām vienlīdz zemus «krīzes tarifus», raksta Diena. Tie lidostas pakalpojumus padarīšot par lētākajiem Ziemeļeiropas reģionā. Valdība jau šodien vai vēlākais nākamnedēļ lems par jaunajiem lidostas tarifiem. Tie vidēji būšot vairāk nekā divas reizes zemāki par pašreizējiem, jeb no 3 līdz 4 eiro par pasažieri. Tarifi stātos spēkā novembrī un būtu spēkā gadu, kad atkal vērtētu to ietekmi.

Līdz ar to zudīs airBaltic un Ryanair priekšrocības iepretim citām lidsabiedrībām. Tāpat sagaidāms, ka pieaugs airBaltic un Ryanair izmaksas. Lidostas prezidents Krišjānis Peters sagaida pretenzijas no Ryanair puses, taču viņam pagaidām neesot indikāciju, ka lidsabiedrība lēmuma dēļ varētu pamest Rīgu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Norwegian Air domā par bāzi Rīgā

Norwegian Air domā par bāzi Rīgā  9

Aviokompānija nākamgad varētu izvietot Latvijā Boeing 737-800, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness. «Mēs plānojam nākamajā gadā izveidot apkalpes bāzi Rīgā, bet patlaban mums nav nekādas papildu informācijas par...

Reklāma