Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Lidosta samazināšot airBaltic virszemes pakalpojumu izmaksas

Latvijas nacionālā lidsabiedrība Air Baltic Corporation (airBaltic) un VAS Starptautiskā lidosta Rīga parakstītais saprašanās memorands paredz gan iekrājušo parādu atmaksu, gan izmaksu samazināšanu par virszemes pakalpojumiem, strauji pieaugot airBaltic pasažieru skaitam lidostā, atsaucoties uz lidostas valdes locekli Jāni Ķuzuli, raksta LETA.

Viņš arī skaidroja, ka memoranda parakstīšana nozīmē ārpus tiesas vienošanās nepieciešamību un patlaban tiekot gatavots mierizlīgums abu pušu prasībām tiesā.

airBaltic nav problēmas ar apkalpoto pasažieru skaita palielināšanu, jo šodien publiskotie statistikas dati liecina, ka airBaltic jūlijā pārvadājusi 367 343 pasažierus, kas ir par 24% vairāk nekā tajā pašā periodā iepriekšējā gadā.

Db.lv jau rakstīja, ka starptautiskā lidosta Rīga varētu pārskatīt maksu par virszemes pakalpojumu sniegšanu Latvijas aviokompānijai airBaltic gadījumā, ja aviokompānija gadā sasniegs trīs miljonus apkalpoto pasažieru Rīgas lidostā, iepriekš aģentūrai BNS sacīja J. Ķuzulis.

2009.gadā airBaltic pārvadāja nepilnus 2,76 miljonus pasažieru.

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma