Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Lidostā situācija normalizējusies

Šorīt biezās miglas dēļ Rīgas lidostā kavējas airBaltic reisu ielidošana, kā arī vairākas ielidojošo reisu lidmašīnas devušās uz rezerves lidostām Viļņu, Tallinu un Kauņu, taču patlaban situācija normalizējusies.

Kā liecina informācija lidostas Rīga mājas lapā, neviens izlidojošais reiss nav atcelts.

Lidostas Rīga pārstāvji un aviokompānijas aicina pasažierus pirms došanās uz lidostu pārbaudīt, vai viņu reiss nav aizkavējies vai atcelts.

Kā iepriekš Db.lv norādīja airBaltic pārstāvis Jānis Vanags, aviokompānija šādos apstākļos dara visu iespējamo, lai nogādātu savus pasažierus paredzētajā galamērķī, izvērtējot optimālākos variantus savu saistību izpildē.

Viņš arī nenoliedz, ka gadījumos, kad biezā migla tik ātri neizklīst, pasažieri no Viļņas un Tallinas lidostas uz Rīgu varētu tikt nogādāti ar autobusu. Vanags arī skaidro, ka ievērojama daļa airBaltic pasažieru ir tranzītpasažieri, kuri tālāk no Rīgas arī dodas uz, piemēram, Tallinu vai Helsinkiem, tāpēc viņiem, iespējams, nemaz nav bijis būtiski nokļūt Rīgā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma