Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Lidostā visu takšu izmantošana varētu maksāt vienādi  9

Ņemot vērā sabiedrībā izskanējušo rezonansi par ārzemju tūristu krāpšanas gadījumiem no vieglo taksometru vadītāju puses, valsts akciju sabiedrība Starptautiskā lidosta Rīga nolēmusi izskatīt iespēju ieviest fiksētu tarifu vieglo taksometru pakalpojumiem no lidostas teritorijas uz galvaspilsētas centru.

Lai arī tā būs vienošanās starp lidostas vadību un taksometru kompāniju vadību, šādam risinājumam ir saņemts konceptuāls atbalsts no Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijas.

(Foto: Ritvars Skuja, Db)(Foto: Ritvars Skuja, Db)«Fiksēta taksometra tarifa ieviešana būtiski uzlabotu pasažieru apkalpošanas kvalitāti, nodrošinātu caurspīdīgāku tarifu pielietošanu, kā arī veicinātu pozitīvu izaugsmi atbilstoši valsts tūrisma politikas nostādnēm. Būtībā tas pasažierim nozīmē divas iespējas – vai nu, kā agrāk, par taksometra pakalpojumiem norēķināties pēc brauciena, vai pirms, īpašā kases terminālī lidostā par konstantu samaksu nopērkot taksometra biļeti līdz precīzam galamērķim. Šāda prakse ir arī ārzemju lidostās,» skaidro Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijas priekšsēdētājs Juris Zvirbulis.

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma