Dienas Bizness

 • 22 svētdiena,
  janvāris

  Austris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Lidostai Rīga lielākais pasažieru skaita pieaugums Eiropā  1

Starptautiskās lidostas Rīga pasažieru skaita pieaugums aprīlī sasniedzis 19.6%

Tas izriet no Starptautiskās lidostu padomes ACI Europe datiem. 2009.gada aprīlī starptautiskā lidosta Rīga apkalpoja par 19.6 % vairāk pasažieru nekā pērn šajā paša mēnesī, kas ir lielākais pasažieru skaita pieaugums starp Eiropas lidostām. Eiropas lidostu kopējais pasažieru satiksmes apjoms ir krities par 4.8 %, salīdzinot ar 2008.gada aprīli. Savukārt, kravu apgrozījums ir samazinājies par 25.4 %, salīdzinot ar 2008.gada aprīli. «Šie ir visprecīzākie un aviācijas nozarē autoritatīvākie rādītāji, ar kuriem rēķinās lidostas, lidsabiedrības, investori un sadarbības partneri,» uzsver VAS Starptautiskā lidosta Rīga valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters.

 «Nu jau vairāk nekā trīs gadus starptautiskā lidosta Rīga bez pārtraukuma uzrāda labākos rezultātus pasažieru skaita pieauguma ziņā starp Eiropas lidostām. Lidostai Rīga piešķirta arī prestižā Routes godalga, atzīstot to par mārketinga ziņā labāko lidostu Skandināvijā un Baltijā, » piebilst K.Peters.

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma