Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Lidostai Rīga rekordliels apkalpoto kravu apjoms

Starptautiskā lidosta Rīga aprīlī apkalpojusi 7 519 tonnu kravu, kas ir līdz šim lidostas vēsturē lielākais apkalpoto kraavu apjoms. Tas ir arī par 657% vairāk nekā pērn aprīlī.

Iepriekš vidēji mēnesī lidosta apkalpoja 1 000 tonnas kravu. Apkalpoto kravu apjoms galvenokārt pieaudzis, jo aprīļa sākumā no Rīgas lidostas kravu pārvadājumus uzsāka divas ASV kompānijas Kalitta Air un National Air Cargo.

«Ņemot vērā, ka ātra kravu apkalpošana un nogādāšana galamērķī ir ļoti būtiska, lidostā Rīga šim nolūkam ir radītas jau 11 jaunas darba vietas. Attīstoties kravu pārvadājumiem, ieguvēja ir ne tikai lidosta, bet Latvijas ekonomika kopumā,» norāda starptautiskās lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.

Starptautiskā lidosta Rīga ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs, no kurienes 16 aviokompānijas piedāvā doties uz 78 dažādiem galamērķiem. Šī gada pirmajos četros mēnešos lidostā apkalpoti 1,35 miljoni pasažieri.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  1

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma