Dienas Bizness

 • 21 piektdiena,
  oktobris

  Urzula, Severīns

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

Leta

Lidostas klientu labsajūta jaunās rokās  9

Starptautiskās lidostas Rīga valdē apstiprināta jauna locekle – Ilona Līce. Viņas pienākumos būs veicināt lidostas attīstību, lai klientam tajā būtu komfortabli apstākļi.

Līdz ar to uzņēmuma vadībā būs pieci valdes locekļi. Pērn 15. decembrī tika apstiprināti Arnis Luhse (valdes priekšsēdētāja amatā), Aldis Mūrnieks, Andis Damlics un Verners Lūsis.

I.Līcei ir maģistra grāds sabiedrības vadībā. Savā profesionālajā darbībā ieņēmusi vairākus vadošus amatus – bijusi premjera padomniece, iekšlietu ministra biroja vadītāja, VAS Latvijas Gaisa satiksme padomes locekle, SIA Projektu konsultāciju tehnoloģijas valdes priekšsēdētāja u.c. Pašlaik ir arī Ekonomikas un Kultūras augstskolas lektore.

Izmaiņas piedzīvojusi arī SIA LDz infratstruktūra valde. Amatu uzņēmuma valdē zaudējusi Lolita Smiltniece, bet viņas krēslu ieņēmis Guntars Lapiņš. Viņš iepriekš strādājis Ventspils muitā un Valsts ieņēmumu dienesta Kurzemes reģionālās iestādes muitas pārvaldē.

SIA LDz infrastruktūra apgrozījums 2009.gadā pieaudzis par 33,4 % - līdz 17,16 miljoniem latu, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA Lursoft informācija. 2008.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 12,86 miljoni latu.

LDz infrastruktūras peļņa 2009.gadā pieaugusi par 16,3% - no 215 200 latiem 2008.gadā līdz 250 240 latiem 2009.gadā.
SIA LDz infrastruktūra veic maģistrālo sliežu ceļu atjaunošanu, būvēšanu, kā arī sliežu metināšanas darbus.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma