Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Lidostas termināļa projektu, iespējams, «bīdīs» Edmunds Krastiņš  9

Lidostas Rīga vērienīgajā pārbūves projektā no kompānijas airBaltic puses par galveno projekta virzītāju nozīmēts Edmunds Krastiņš (Tautas partija).

Par to liecina neoficiāla informācija, ziņo Diena. Bijušais Rīgas domnieks pēdējās vēlēšanās nestartēja un pēc tam atkāpās no Rīgas brīvostas valdes un airBaltic padomes. Tagad viņu stāda priekšā kā airBaltic prezidenta B.Flika padomnieku, kurš atbild par jaunā termināļa projektu. Tas ļauj izbēgt no valsts amatpersonas statusa un vajadzības atklāt algu.

E.Krastiņš pirms pāris nedēļām sacīja, ka viņa amats airBaltic nav Dienas darīšana, bet airBaltic «vienkārši nekomentē». Kad Diena uzdeva jautājumus Satiksmes ministrijai, kas ir valstij piederošo 52.6% kapitāldaļu turētāja, padomes loceklis Arnis Muižnieks atbildēja, ka nezina, jo «mēs nesekojam uzņēmuma kadru politikai, tikai apstiprinām valdi».

(Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB)(Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB)

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma