Dienas Bizness

 • 23 pirmdiena,
  janvāris

  Grieta, Strauta, Rebeka

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Lidostas termināļa projektu, iespējams, «bīdīs» Edmunds Krastiņš  9

Lidostas Rīga vērienīgajā pārbūves projektā no kompānijas airBaltic puses par galveno projekta virzītāju nozīmēts Edmunds Krastiņš (Tautas partija).

Par to liecina neoficiāla informācija, ziņo Diena. Bijušais Rīgas domnieks pēdējās vēlēšanās nestartēja un pēc tam atkāpās no Rīgas brīvostas valdes un airBaltic padomes. Tagad viņu stāda priekšā kā airBaltic prezidenta B.Flika padomnieku, kurš atbild par jaunā termināļa projektu. Tas ļauj izbēgt no valsts amatpersonas statusa un vajadzības atklāt algu.

E.Krastiņš pirms pāris nedēļām sacīja, ka viņa amats airBaltic nav Dienas darīšana, bet airBaltic «vienkārši nekomentē». Kad Diena uzdeva jautājumus Satiksmes ministrijai, kas ir valstij piederošo 52.6% kapitāldaļu turētāja, padomes loceklis Arnis Muižnieks atbildēja, ka nezina, jo «mēs nesekojam uzņēmuma kadru politikai, tikai apstiprinām valdi».

(Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB)(Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB)

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma