Dienas Bizness

 • 23 ceturtdiena,
  februāris

  Haralds, Almants

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8445

  USD: 1.0513

Ražošana

Lidsabiedrība Brussels Airlines iekļauj Rīgu savā Eiropas maršrutu tīklā  1

Šogad oktobra beigās lidsabiedrība Brussels Airlines uzsāks lidojumus no Rīgas uz Briseli. Lidsabiedrība savienos Latvijas galvaspilsētu ar ES galvaspilsētu, nodrošinot sešu reisus nedēļā, liecina medijiem sniegtā informācija.

Lufthansa Group lidsabiedrība un Star Alliance dalībniece Brussels Airlines uz starptautisko lidostu Rīga veiks sešus reisus nedēļā, visus – pēcpusdienās. Šis jaunais pakalpojums būšot liels atbalsts gaidāmajai Latvijas ES prezidentūrai. Lidojumu grafiks nodrošinās arī savienojumu iespējas ar citiem Brussels Airlines galamērķiem: Romu, Barselonu, Birmingemu, Lionu, Mančestru un Hamburgu.

Lidojumi tiks veikti, sadarbojoties ar līgumpartneri airBaltic. Sākumā lidojumi maršrutā tiks veikti ar gaisa kuģi AVRO RJ 100. Šo gaisa kuģa tipu 2015.gada gaitā nomainīs ietilpīgākais Airbus 319.

Lidsabiedrības Brussels Airlines prezidents Bernards Gustins (Bernard Gustin) norāda, ka «Latvija ir otrā Baltijas valsts, uz kuru mēs veicam lidojumus no Briseles lidostas, kā arī no Eiropas Savienības galvaspilsētas, jo pirms dažiem gadiem mēs sākām lidot uz Lietuvu».

«Latvija pārņems Eiropas prezidentūru nākamgad, kad ievērojami palielināsies tirgus pieprasījums pēc tiešajiem reisiem no ES galvaspilsētas un uz to,» viņš piebilst. 

Reklāma