Turpmāk, lidojot no Spānijas lidostām, tiks iekasēta papildus nodeva. Zemo cenu aviokompānija Ryanair sākusi informēt pasažierus par papildu maksas iekasēšanu.

Biļetes sadārdzinājums skaidrojams ar šā gada jūnija beigās apstiprināto Spānijas budžetu un jauna nodokļa ieviešanu, kura rezultātā visām no Spānijas lidostām izlidojošām aviokompānijām sākot no jūlija jāmaksā papildus nodeva.

Papildus maksa tiks iekasēta arī no tiem pasažieriem, kas iegādājušies biļetes lidojumiem pirms 1. jūlija, bet izlido pēc 1. jūlija, automātiski iekasējot šo maksu no norādītajiem pasažieru kontiem. Kā ziņo lidsabiedrība, pasažieri, kas jau iegādājušies biļetes lidojumiem no Spānijas, līdz piektdienai ir tiesīgi atteikties no ceļojuma.

Izlidojot no Barselonas lidostas, no pasažiera tiks iekasēti papildu 8,95 eiro, no Madrides lidsotas – 9,12 eiro. Savukārt tiem pasažieriem, kas izlido no mazākām Spānijas lidostām, būs jāmaksā papildus līdz diviem eiro lielu maksu, piemēram, lidojot no Alikantes lidostas – 1,92 eiro, bet no Valensijas lidostas – 1,87 eiro.

Db.lv jau vēstīja, ka no Rīgas lidostas šā gada vasarā zemo cenu aviokompānija Ryanair veiks par 21 lidojumu nedēļā mazāk nekā pērn. Ryanair tirdzniecības un mārketinga direktore Elīna Hakarainena iepriekš DB skaidroja, ka lidsabiedrība sakarā ar šogad ieviesto drošības nodevu lidostā Rīga jau iepriekš informējusi, ka lidojumu skaits tiks samazināts. «No 30. novembra mēs atcēlām Brēmenes, Bristoles un Tamperes reisus sakarā ar ieviesto drošības nodevu lidostā Rīga, šovasar neveiksim vairs arī lidojumus no Rīgas uz Romu,» sacīja E. Hakarainena.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra