Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Liedz slimnīcai nomāt auto par 70,6 tūkstošiem

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) aizliedzis VAS Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca slēgt 70 620 latus vērtu līgumu ar AS Autobāze LVA par vieglo automašīnu nomu, šodien, 13.novembrī, vēsta laikraksts Dienas bizness.

Birojs izskatījis SIA ALD Automotive sūdzību par Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas lēmumu par uzvarētāju automašīnu nomas konkursā atzīt Autobāzi LVA un atcēlis šo slimnīcas konkursa komisijas lēmumu.

Kā liecinot IUB internetā mājaslapā pieejamā informācija, sākotnēji slimnīca bija paredzējusi automašīnas nomāt no ALD Automotive par 57 279 latiem, taču septembra beigās IUB publicēts atkārtots paziņojums par iepirkuma procedūras rezultātiem, un tajā kā konkursa uzvarētāja norādīta Autobāze LVA. ALD Automotive sūdzībā IUB norādīja, ka uzņēmums iepriekš lūdzis slimnīcai pagarināt līguma izpildes termiņu, bet slimnīca to kļūdaini uztvērusi kā lūgumu mainīt konkursa nolikumu. Līdz ar to slimnīca nepamatoti secinājusi, ka ALD Automotive neslēgs līgumu, un atzinusi par uzvarētāju pretendentu Autobāze LVA, raksta Dienas bizness.

Visu rakstu lasiet šodien, 13.novembrī, laikrakstā Dienas bizness. Laikraksta abonenti rakstu var lasīt, klikšķinot šeit.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma