Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Liedz slimnīcai nomāt auto par 70,6 tūkstošiem

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) aizliedzis VAS Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca slēgt 70 620 latus vērtu līgumu ar AS Autobāze LVA par vieglo automašīnu nomu, šodien, 13.novembrī, vēsta laikraksts Dienas bizness.

Birojs izskatījis SIA ALD Automotive sūdzību par Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas lēmumu par uzvarētāju automašīnu nomas konkursā atzīt Autobāzi LVA un atcēlis šo slimnīcas konkursa komisijas lēmumu.

Kā liecinot IUB internetā mājaslapā pieejamā informācija, sākotnēji slimnīca bija paredzējusi automašīnas nomāt no ALD Automotive par 57 279 latiem, taču septembra beigās IUB publicēts atkārtots paziņojums par iepirkuma procedūras rezultātiem, un tajā kā konkursa uzvarētāja norādīta Autobāze LVA. ALD Automotive sūdzībā IUB norādīja, ka uzņēmums iepriekš lūdzis slimnīcai pagarināt līguma izpildes termiņu, bet slimnīca to kļūdaini uztvērusi kā lūgumu mainīt konkursa nolikumu. Līdz ar to slimnīca nepamatoti secinājusi, ka ALD Automotive neslēgs līgumu, un atzinusi par uzvarētāju pretendentu Autobāze LVA, raksta Dienas bizness.

Visu rakstu lasiet šodien, 13.novembrī, laikrakstā Dienas bizness. Laikraksta abonenti rakstu var lasīt, klikšķinot šeit.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma