Liepājas taksometru firmu starpā aizsākušās sadursmes, kas līdzinās pirms diviem gadiem Rīgā notikušajiem uzbrukumiem Baltic Taxi, vēsta laikraksts Neatkarīgā.

Pretēji likumam vietējie taksometru pakalpojumu sniedzēji savā starpā jau esot sadalījuši teritoriju un konkurentus tajā ielaist nevēlas.

Pēc kāda kautiņa konflikts nonācis līdz tiesai.

Saķeršanās starp Kurzemes taxi šoferi Vladimiru Jevdokimovu un Līvu vikings saimnieku Andri Līvu notikusi pērnā gada 5.maijā. «Es piebraucu savā stāvvietā pie Sv. Annas baznīcas, un tur jau stāvēja firmas Līvu vikings automašīna,» laikrakstam Kurzemes Vārds stāstījis Vladimirs.

Viņš piebraucis blakus konkurenta spēkratam un to nedaudz piespiedis, taču tik daudz, lai tas varētu aizbraukt prom. Pēc brīža ieradies A. Līvs ar diviem rokaspuišiem, atrāvis vaļā Vladimira auto durvis un «iegāzis» viņam pa seju. Sekojis otrs sitiens, pēc kura Kurzemes taxi šoferis aizrāvis ciet durvis un tās nobloķējis.

Pēcāk Vladimirs piezvanījis dispečerei, lai izsauc policiju. No A. Līva viņš vēlas tiesas ceļā piedzīt 1000 latu morālo kompensāciju.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra