Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Liepājas Autobusu parks atsakās no «maršrutniekiem»  4

No 1. aprīļa Liepājā vairs nekursēs 2. maršruta mikroautobusi, ko nodrošināja a/s Liepājas autobusu parks (LAP). Par līguma izbeigšanu vienojusies Liepājas dome un LAP.

Līgumā ir runa par pasažieru pārvadājumiem ar mazas ietilpības autobusiem uz komerciāliem principiem. Pašvaldība norāda, ka pasažieri necietīs, jo šajā maršrutā kursē arī pilsētas lielie autobusi, ko arī nodrošina Liepājas autobusus parks. Samazinoties ekonomiskajai aktivitātei, samazinās arī pārvadāto pasažieru skaits sabiedriskajā transportā, norāda pašvaldība. Tāpēc «maršrutnieki» atņemtu pasažierus autobusu maršrutam, par kuru pašvaldība Liepājas autobusus parkam maksā kompensāciju. Lai novērstu šo, pašvaldībasprāt, saimnieciski aplamo situāciju, panākta vienošanās, ka, sākot ar šī gada 1. aprīli, šie «maršrutnieki» vairs nekursēs. Db jau rakstīja, ka pēc īpašnieku maiņas LAP samazināja reisu skaitu par 9%. A/s Liepājas autobus parks netiešu līdzdalību ieguvusi  Andra Šķēles (TP) sievai Kristianai Lībanei - Šķēlei un abām A. Šķēles meitām Madarai un Anetei, kā arī ar A. Šķēles biznesu saistītam uzņēmējam Edgaram Šķenderam, kuram pieder arī Valmieras piena kontrolpakete, piederošā SIA Sabiedrība privātajiem ieguldījumiem.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    5

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma