Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8639

  USD: 1.0748

Ekonomika

Liepājas Autobusu parks atsakās no «maršrutniekiem»  4

No 1. aprīļa Liepājā vairs nekursēs 2. maršruta mikroautobusi, ko nodrošināja a/s Liepājas autobusu parks (LAP). Par līguma izbeigšanu vienojusies Liepājas dome un LAP.

Līgumā ir runa par pasažieru pārvadājumiem ar mazas ietilpības autobusiem uz komerciāliem principiem. Pašvaldība norāda, ka pasažieri necietīs, jo šajā maršrutā kursē arī pilsētas lielie autobusi, ko arī nodrošina Liepājas autobusus parks. Samazinoties ekonomiskajai aktivitātei, samazinās arī pārvadāto pasažieru skaits sabiedriskajā transportā, norāda pašvaldība. Tāpēc «maršrutnieki» atņemtu pasažierus autobusu maršrutam, par kuru pašvaldība Liepājas autobusus parkam maksā kompensāciju. Lai novērstu šo, pašvaldībasprāt, saimnieciski aplamo situāciju, panākta vienošanās, ka, sākot ar šī gada 1. aprīli, šie «maršrutnieki» vairs nekursēs. Db jau rakstīja, ka pēc īpašnieku maiņas LAP samazināja reisu skaitu par 9%. A/s Liepājas autobus parks netiešu līdzdalību ieguvusi  Andra Šķēles (TP) sievai Kristianai Lībanei - Šķēlei un abām A. Šķēles meitām Madarai un Anetei, kā arī ar A. Šķēles biznesu saistītam uzņēmējam Edgaram Šķenderam, kuram pieder arī Valmieras piena kontrolpakete, piederošā SIA Sabiedrība privātajiem ieguldījumiem.

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma