Dienas Bizness

 • 9 piektdiena,
  decembris

  Tabita, Sarmīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Liepājas Autobusu parks atsakās no «maršrutniekiem»  4

No 1. aprīļa Liepājā vairs nekursēs 2. maršruta mikroautobusi, ko nodrošināja a/s Liepājas autobusu parks (LAP). Par līguma izbeigšanu vienojusies Liepājas dome un LAP.

Līgumā ir runa par pasažieru pārvadājumiem ar mazas ietilpības autobusiem uz komerciāliem principiem. Pašvaldība norāda, ka pasažieri necietīs, jo šajā maršrutā kursē arī pilsētas lielie autobusi, ko arī nodrošina Liepājas autobusus parks. Samazinoties ekonomiskajai aktivitātei, samazinās arī pārvadāto pasažieru skaits sabiedriskajā transportā, norāda pašvaldība. Tāpēc «maršrutnieki» atņemtu pasažierus autobusu maršrutam, par kuru pašvaldība Liepājas autobusus parkam maksā kompensāciju. Lai novērstu šo, pašvaldībasprāt, saimnieciski aplamo situāciju, panākta vienošanās, ka, sākot ar šī gada 1. aprīli, šie «maršrutnieki» vairs nekursēs. Db jau rakstīja, ka pēc īpašnieku maiņas LAP samazināja reisu skaitu par 9%. A/s Liepājas autobus parks netiešu līdzdalību ieguvusi  Andra Šķēles (TP) sievai Kristianai Lībanei - Šķēlei un abām A. Šķēles meitām Madarai un Anetei, kā arī ar A. Šķēles biznesu saistītam uzņēmējam Edgaram Šķenderam, kuram pieder arī Valmieras piena kontrolpakete, piederošā SIA Sabiedrība privātajiem ieguldījumiem.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma